AjaluguLiikmedPiirkondlikud esindajadPõhikiriAjakiri "Ööviiul"EkskursioonidKoosolekudTrükisedPostmargid

Klubi liikmed seisuga 14. november 2018

 

1. Abner, Olev Tallinn
2. Aida, Jekaterina Tallinn
3. Alla, Kaisa Vantaa, Soome
4. Azarov, Sirje Kuressaare
5. Haabel, Ly Uuemõisa, Läänemaa
6. Habicht, Jana-Maria Tallinn
7. Heinla, Agnes Kõrkküla, Saaremaa
8. Ilves, Aigi Tartu
9. Jaagomäe, Õie Tallinn
10. Jaanus, Tiia Haabneeme, Harjumaa
11. Jeeser, Maie Kärdla
12. Jõgar, Ülle Tartu
13. Kerner, Kadi Tallinn
14.
Kirotar, Krista Tallinn
15. Kivistik, Arne Tuhala
16. Kruusel, Ave Tallinn
17. Kuhi,Erna Tamsalu, Lääne-Virumaa
18. Kukk, Ülle Tartu
19. Kull, Tiiu Tartu
20. Kuusk, Vilma  Pärnu
21. Laht, Aare Muraste
22. Laht, Tiiu-Maie Muraste
23. Latserus, Riine Pärnu
24. Laugen, Kadri  Metsanurme, Harjumaa
25. Leht, Anna Tallinn
26. Leito, Tiit Kärdla
27. Lember, Triinu Saaremaa
28.
Lipu, Jolanda Tallinn
29. Lodjak, Toivo Keila
30. Lomp, Maie Tallinn
31. Meius, Maie Kuressaare
32. Melikjan, Boriss Narva
33. Metsare, Mirjam Tartu
34. Michelson, Annika Tallinn
35. Mõtlep, Marilin Tartu
36. Napp, Tiina Raasiku, Harjumaa
37. Neljandik, Jaak Sagadi, Lääne-Virumaa
38. Neljandik, Tiina Sagadi, Lääne-Virumaa
39. Niiduviir, Tiia Tartu
40. Niitla, Tarmo Tartu
41. Ohna, Reet Otepää
42. Oja, Jane Tartu
43. Ojala, Tiina Kihelkonna
44. Ormus, Ülo Kolu, Järvamaa
45. Otsus, Merit Tartu
46. Parrest, Oliver Anseküla, Saaremaa
47. Pikner, Tarmo Kuressaare
48.
Ploompuu, Tõnu Tallinn
49. Portsmuth, Angelika Tallinn
50. Püttsepp, Ülle Tartu
51. Ramst, Uve Tallinn
52. Randoja-Muts, Reti Räpina
53. Raude, Urmas Kalesi küla, Harjumaa
54. Reitalu, Mari Viidu küla
55. Reitalu, Triin Viidu küla
56. Ressar, Pille-Riin Tartu
57. Rünk, Kai Tartu
58. Saar, Marianna-Heleene Tallinn
59. Salonen, Liisa Espoo, Soome
60. Schmeidt, Olaf Kehra, Harjumaa
61. Schmidt, Mall Amula küla, Ida-Virumaa
62. Selgis, Enn Jõgeva
63. Selgis, Ulvi Jõgeva
64. Seppänen, Jouni Soome
65. Servet, Arto-Randel Kõrgessaare, Hiiumaa / Tallinn
66. Sootla, Kristi Tallinn
67. Sundberg, Markku Kuressaare
68. Tali, Kadri Muhu/Tartu
69. Tamla, Ülle Tallinn
70.
Tamm, Tõnu Andineeme, Harjumaa
71. Tarlap, Peeter Tallinn
72. Thetloff, Marge Tartu
73. Truus, Laimi Tallinn
74. Tulviste, Hele Kuutsi küla, Võrumaa
75. Tuulik, Taavi Hiiumaa
76. Vaasa, Andres Kööbi, Põlvamaa
77. Vahtra, Kai Kärdla
78. Valdmann, Janika Veske küla, Saaremaa
79. Valdvee, Ester Albu, Järvamaa
80. Viitmaa, Hetke Tallinn
81. Visnapuu, Ave Maardu
82. Zernask, Maie Tallinn
83.
Zommer, Jana Tallinn