AjaluguLiikmedPiirkondlikud esindajadPõhikiriAjakiri "Ööviiul"EkskursioonidKoosolekudTrükisedPostmargid

Klubi liikmed seisuga 04. aprill 2018

 

1. Abner, Olev Tallinn
2. Aida, Jekaterina Tartu
3. Alla, Kaisa Vantaa, Soome
4. Azarov, Sirje Kuressaare, Saaremaa
5. Haabel, Ly Uuemõisa, Läänemaa
6. Habicht, Jana-Maria Tallinn
7. Heinla, Agnes Kõrkküla, Saaremaa
8. Ilves, Aigi Tartu
9. Jaagomäe, Õie Tallinn
10. Jaanus, Tiia Haabneeme, Harjumaa
11. Jeeser, Maie Kärdla, Hiiumaa
12. Jokinen, Markku Karuste, Saaremaa
13. Jõgar, Ülle
Tartu
14.
Kerner, Kadi Tallinn
15. Kirotar, Krista Tallinn
16. Kivistik, Arne Tuhala, Harjumaa
17. Kruusel, Ave Tallinn
18. Kuhi, Erna Tamsalu, Lääne-Virumaa
19. Kukk, Ülle Tartu
20. Kull, Tiiu Tartu
21. Kuusk, Vilma Pärnu
22. Laht, Aare Muraste, Harjumaa
23. Laht, Tiiu-Maie Muraste, Harjumaa
24. Latserus, Riine Pärnu
25. Laugen, Kadri
Metsanurme, Harjumaa
26. Leht, Anna Tallinn
27. Leito, Tiit Kärdla, Hiiumaa
28.
Lember, Triinu Saaremaa
29. Lipu, Jolanda Tallinn
30. Lodjak, Toivo Keila, Harjumaa
31. Lomp, Maie Tallinn
32. Meius, Maie Kuressaare, Saaremaa
33. Melikjan, Boriss Narva
34. Metsare, Mirjam Tartu
35. Michelson, Annika Tallinn
36. Mõtlep, Marilin Tartu
37. Mürk, Margarita Tartu
38. Napp, Tiina Raasiku, Harjumaa
39. Neljandik, Jaak Sagadi, Lääne-Virumaa
40. Neljandik, Tiina Sagadi, Lääne-Virumaa
41. Niiduviir, Tiia Tartu
42. Niitla, Tarmo Tartu
43. Ohna, Reet Otepää, Valgamaa
44. Oja, Jane  
45. Ojala, Tiina Kihelkonna, Saaremaa
46. Ormus, Ülo Kolu, Järvamaa
47. Otsus, Merit Tartu
48.
Parrest, Oliver Antseküla, Saaremaa
49. Pikner, Tarmo Kuressaare, Saaremaa
50. Ploompuu, Tõnu  Tallinn
51. Portsmuth, Angelika Tallinn
52. Püttsepp, Ülle Tartu
53. Ramst, Uve Tallinn
54. Randoja-Muts, Reti Räpina, Põlvamaa
55. Raude, Urmas Kalesi küla, Harjumaa
56. Reitalu, Mari Viidu küla, Saaremaa
57. Reitalu, Triin Viidu küla, Saaremaa
58. Ressar, Pille-Riin Tartu
59. Rünk, Kai Tartu
60. Saar, Marianna-Heleene Tallinn
61. Salonen, Liisa Espoo, Soome
62. Schmeidt, Olaf Kehra, Harjumaa
63. Schmidt, Mall Amula küla, Ida-Virumaa
64. Schönberg, Sinikka Soome
65. Selgis, Enn Jõgeva
66. Selgis, Ulvi Jõgeva
67. Servet, Arto-Randel Kõrgessaare, Hiiumaa / Tallinn
68. Sootla, Kristi Tallinn
69.
Sundberg, Markku Madrid, Hispaania / Kuressaare
70. Tali, Kadri Muhu/Tartu
71. Tamla, Ülle Tallinn
72. Tamm, Tõnu Andineeme, Harjumaa
73. Tarlap, Peeter Tallinn
74. Thetloff, Marge Tartu
75. Truus, Laimi Tallinn
76. Tulviste, Hele Kuutsi küla, Võrumaa
77. Tuulik, Taavi Hiiumaa
78. Vaasa, Andres Kööbi, Põlvamaa
79. Vahtra, Kai Kärdla, Hiiumaa
80. Valdmann, Janika Veske küla, Saaremaa
81. Valdvee, Ester Albu, Järvamaa
82.
Viitmaa, Hetke Tallinn
83. Visnapuu, Ave Maardu, Harjumaa
84. Zernask, Maie Tallinn
85. Zommer, Jana Tallinn