Audio-video

VIKERRAADIO Ökostoop" 12.01.2015

Vikerraadio saade "Ökostoop". Eesti Orhideekaitse klubi valis 2015. aasta orhideeks kärbesõie. Aasta orhideed valitakse juba kuuendat korda. Stuudios on Eesti Orhideekaitse Klubi president Ester Valdvee.

VIKERRAADIO "Huvitaja" 5.03.2014

Vikerraadio saates "Huvitaja" räägivad orhideedest Tallinna Botaanikaaia botaanik Urmas Laansalu ja Eesti Orhideekaitse Klubi juhatuse liige Laimi Truus (alates 43st minutist).

VIKERRAADIO "Huvitaja" 13.03.2013

 

Vikerraadio saates "Huvitaja" räägib Tiiu Kull Eesti orhideedest ning vastab kuulajate küsimustele. Saate autor Krista Taim.

VIKERRAADIO "Huvitaja" 01.03.2010

Vikerraadio saates "Huvitaja" räägib Rainar Kurbel klubist ja orhideedest ning vastab kuulajate küsimustele. Saate autor Sven Paulus.

ETV "Osoon" 01.03.2010 kell 20:05

Eesti Orhideekaitse Klubi, mille eesmärgiks on meie looduslike orhideede ehk käpaliste kaitsmine, tähistas oma 25. tegevusaastat. Klubisse kuuluvad tõelised orhidee-fännid, kõrvuti bioloogidega on esindatud inimesed väga erinevatelt elualadelt. Klubil on ka oma ajakiri "Ööviiul". Autorid Kristjan Kaljund, Kadri Hinrikus ja Sven Paulus. Lood seob tervikuks saatejuht Vladislav Korþets. Reþissöör Jaanus Nõgisto, operaatoriod Ivar Murel ja Magnus Suitso, helireþissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.
Otselink ETV-sse Osooni saatele

KUKU raadio "Loodusajakiri" 10.03.2010

KUKU raadio saates "Loodusajakiri" vastab Toomas Jüriado küsimustele Tiiu Kull.