Liikmed

1985. aasta 19. veebruaril asutatud Eesti Orhideekaitse Klubi on alates 6. juunist 2001. a iseseisev organisatsioon MTÜ Eesti Orhideekaitse Klubi (EOKK), registrikood 80144931, aadressiga Kreutzwaldi 5, 51006 Tartu.

Klubi liikmeks saamiseks on vajalik pöörduda sooviavaldusega juhatuse poole. Selleks tuleb kasutada avalduse vormi ning täidetud avaldus saata klubi e-postile info@orhidee.ee.

EOKK liikmemaks aastas: Töötajad, üliõpilased, välisriikide liikmed 15 eurot. Pensionärid 5 eurot. 

Liikmemaksu tuleb tasuda pangaülekandega: Eesti Orhideekaitse Klubi, Swedbank konto nr EE632200221021380627. Liikmemaksu makstes märkida selgitusse maksja nimi ja aasta.

Klubi juhatus

14. novembril 2018 valitud juhatusse kuuluvad:

Marilin Mõtlep (president), Lääne-Virumaa
Angelika Portsmuth (asepresident), Tallinn
Jana-Maria Habicht (sekretär), Tallinn
Sirje Azarov (liige), Saaremaa
Jekaterina Aida (liige), Tallinn
Riine Latserus (liige), Pärnu
Kadri, Aller (liige), Tartu

Klubi liikmed seisuga 27. juuni 2021

1. Abner, Olev Tallinn
2. Aida, Jekaterina Tallinn
3. Alla, Kaisa Vantaa, Soome
4. Aller, Kadri Tartu
5. Alles, Heleri Peetri küla, Harjumaa
6. Azarov, Sirje Kuressaare
7. Elhuveig, Laila Tabasalu, Harjumaa
8. Haabel, Ly Uuemõisa alevik, Läänemaa
9. Habicht, Jana-Maria Tallinn
10. Heinla, Agnes Kõrkküla, Saaremaa
11. Ilves, Aigi Tartu
12. Jaagomäe, Õie Tallinn
13. Jaanus, Tiia Tammneeme küla, Harjumaa
14. Jeeser, Maie Kärdla
15. Jõgar, Ülle Tartu
16. Kerner, Kadi Tallinn
17. Kivistik, Arne Tuhala küla, Harjumaa
18. Kruusel, Ave Tallinn
19. Kull, Tiiu Tartu
20. Kuusk, Vilma Pärnu
21. Laht, Aare Muraste küla, Harjumaa
22. Laht, Tiiu-Maie Muraste küla, Harjumaa
23. Latserus, Riine Pärnu
24. Laugen, Kadri Metsanurme küla, Harjumaa
25. Lehtmets, Ama Tallinn
26. Lember, Triinu Pärsama küla, Saaremaa
27. Lipu, Jolanda Tallinn / Maidla küla, Raplamaa
28. Lodjak, Toivo Keila / Nõmme küla, Lääne-Virumaa
29. Lomp, Maie Tallinn
30. Meius, Maie Kuressaare
31. Melikjan, Boriss Narva
32. Metsare, Mirjam Tartu
33. Michelson, Annika Tallinn
34. Mõtlep, Marilin Ama küla, Lääne-Virumaa
35. Napp, Tiina Raasiku alevik, Harjumaa
36. Neljandik, Jaak Sagadi küla, Lääne-Virumaa
37. Neljandik, Tiina Sagadi küla, Lääne-Virumaa
38. Niiduviir, Tiia Tartu
39. Niitla, Tarmo Tartu
40. Oja, Jane Tartu
41. Ojala, Tiina Kõruse küla, Saaremaa
42. Ormus, Ülo Kolu küla, Järvamaa
43. Otsus, Merit Tartu
44. Pikner, Tarmo Kuressaare
45. Ploompuu, Tõnu Tallinn
46. Portsmuth, Angelika Tallinn
47. Portsmuth, Hans Albert William Tallinn
48. Püttsepp, Ülle Tartu
49. Ramst, Uve Tallinn
50. Randoja-Muts, Reti Kalbuse küla, Viljandimaa
51. Raude, Urmas Kalesi küla, Harjumaa
52. Reitalu, Mari Viidu küla, Saaremaa
53. Reitalu, Triin Viidu küla, Saaremaa
54. Ressar, Pille-Riin Pärnu
55. Rünk, Kai Tartu
56. Saar, Marianna-Heleene Tallinn
57. Salonen, Liisa Espoo, Soome
58. Schmeidt, Olaf Kehra küla, Harjumaa
59. Schmidt, Mall Amula küla, Ida-Virumaa
60. Selgis, Enn Jõgeva
61. Selgis, Ulvi Jõgeva
62. Sepp, Toivo Raplamaa
63. Seppänen, Jouni Helsinki, Soome
64. Servet, Arto-Randel Kõrgessaare, Hiiumaa / Tallinn
65. Sillasoo, Ülle Kose-Uuemõisa
66. Simkin, Triinu Saue, Harjumaa
67. Sootla, Kristi Tallinn
68. Sundberg, Markku Kuressaare / Hispaania
69. Tali, Kadri Tartu / Muhu
70. Tamla, Ülle Tallinn
71. Tarlap, Peeter Tallinn
72. Thetloff, Marge Tartu
73. Tibar, Aiki Tallinn
74. Truus, Laimi Tallinn
75. Tulviste, Hele Kuutsi küla, Võrumaa
76. Tuulik, Taavi Utu küla, Hiiumaa
77. Vaasa, Andres Himma küla, Põlvamaa
78. Vahtra, Kai Kärdla
70. Valdmann, Janika Veske küla, Saaremaa
80. Valdvee, Ester Albu küla, Järvamaa
81. Viitmaa, Hetke Tallinn
82. Zernask, Mai Tallinn
83. Zommer, Jana Terikeste küla, Tartumaa
84. Zuzjonok, Roman Kohila, Raplamaa